Download Joomla Templates by CowFat Reviews

Zbiórka żywności

W dniach 15-16 marca 2018r. SU zorganizował zbiórkę żywności dla potrzebujących uczniów naszej szkoły. Zbiórka miała miejsce w Euro Sklepie na ul. Podklasztornej. Dziękujemy pracownikom i kierownictwu sklepu za pomoc a wszystkim ofiarodawcom za wsparcie naszej akcji.

SHAKESPEARE DZIŚ. NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE

Uczniowie naszego Liceum od 07 listopada do 15 grudnia bieżącego roku uczestniczyli w warsztatowych językowych „SHAKESPEARE DZIŚ. NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE” finansowanych z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Zajęcia zostały zorganizowane i przeprowadzone przez nauczycielki ze szkolonej grupy THEATRUM MUNDI, zarazem opiekunki SU, i miały na celu doskonalenie warsztatu artystycznego oraz kompetencji językowych 24 uczniów. Efektem zajęć było przygotowanie dwóch inscenizacji z dzieł szekspirowskich, w języku polskim oraz angielskim.

Zbiórka na rzecz Domu Dla Matek

W związku z Mikołajkami Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował zbiórkę na rzecz Domu Dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Kielcach. Nasza młodzież jak zwykle spisała się doskonale.

Kiermasz Ciast

Tradycyjnie SU zorganizował Andrzejkowy kiermasz ciast.

Dzień Edukacji Narodowej 2018

SU wraz z uczniami naszej szkoły przygotował przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zbiórka artykułów dla poszkodowanych dzieci

W internacie naszej szkoły na początku września przebywały dzieci z terenów poszkodowanych przez sierpniowe nawałnice. W związku z tym Samorząd Uczniowski ZSP nr 1 ogłosił zbiórkę artykułów szkolnych dla tych właśnie dzieci. Jak zawsze nasza fantastyczna młodzież spisała się doskonale, dziękujemy za przyniesione pomoce szkolne, które przekazane zostały już dzieciom z Pomorza :)

Działalność samorządu w roku szkolnym 2015/2016

Więcej artykułów…